Diclofenac Dr. Müller Pharma 100mg sup. 12
Léčivý přípravek
Přípravek Diclofenac je určen k léčbě bolesti hlavy, zad, zubů, menstruační bolesti nebo poúrazové a pooperační bolesti u dospělých. Čtěte pozorně příbalový leták.
Dostupnost: skladem 3 ks
Naše cena: 130,00 Kč
Popis výrobku

Doplňující informace
Farmakoterapeutická skupina
DERIVÁTY KYSELINY OCTOVÉ A PŘÍBUZNÁ LÉČIVA - DIKLOFENAK
Před použitím pečlivě přečtěte příbalový leták. V případě jakýchkoliv otázek nebo nejasností se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.
Příbalový leták je součástí balení každého přípravku.
Změna sortimentu a cen vyhrazenaSouvisející produkty
Dolgit gel je určen pro zevní lokální léčbu akutních či chronických bolestivých a zánětlivých stavů pohybového ústrojí a při povrchových zánětech žil. Dále u poranění pohybového ústrojí při sportu nebo při nehodách. Čtěte pozorně příbalový leták.
skladem do druhého dne
103,00 Kč
Analgetikum ve formě gelu s účinkem proti bolesti až na 24 hodin při aplikaci 2x denně ráno a večer. Tlumí bolest zad, svalů a kloubů, působí proti zánětu. Snadno otevíratelný uzávěr. Čtěte pozorně příbalový leták.
Cosmos Hřejivá náplast s kapsaicinem Jemná. Cosmos Hřejivá náplast s kapsaicinem je určena pro ochranu a zahřátí pokožky. Teplo, které je tvořeno kapsaicinem, vytváří příjemný pocit úlevy a relaxace. Varianta Jemná obsahuje nižší obsah kapsaicinu.
skladem do druhého dne
63,00 Kč
HERBALEX hřejivá náplast s kaštanem přináší pocit úlevy od bolesti účinným způsobem. Díky jedinečnému složení se náplň náplasti aktivuje a začne zahřívat. Po přiložení na postižené místo pomáhá generované teplo k prokrvení a uvolnění.