Do košíku byl vložen produkt - , ks.

Brnenskalekarna.cz

0 ks
0 Kč
Detailní obrázek

Desloratadin Viatris 5mg tbl. flm. 10

Léčivý přípravek
Přípravek Desloratadin Viatris je indikován k léčbě dospělých a dospívajících ve věku 12 let a starších ke zmírnění příznaků spojených s alergickou rýmou a s urtikarií. Čtěte pozorně příbalový leták.
Dostupnost: skladem do druhého dne
Naše cena: 108,00 Kč


ks
Sdílejte produkt:
Popis výrobku
Doplňující informace
Výrobce
MYLAN
EAN
5099151933966
Kód SUKL
0275600
ATC skupina
R06AX27
Farmakoterapeutická skupina
JINÁ ANTIHISTAMINIKA PRO SYSTÉMOVOU APLIKACI - DESLORATADIN


Před použitím pečlivě přečtěte příbalový leták. V případě jakýchkoliv otázek nebo nejasností se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Příbalový leták je součástí balení každého přípravku.

Změna sortimentu a cen vyhrazena
Související produkty
Zodac 10mg tbl. flm. 40
Přípravek se užívá v léčbě celoroční alergické rýmy, sezónní alergické rýmy a alergického zánětu spojivek, svědění a kopřivky. Čtěte pozorně příbalový leták.
skladem do druhého dne
136,00 Kč
Psilo-balsam 10mg-g gel 20g
Psilo-balsam je přípravek je určen k místní léčbě alergických a svědivých projevů kůže při jejím podráždění. Čtěte pozorně příbalový leták.
skladem > 20 ks
94,00 Kč
Analergin Neo 5mg tbl. flm. 20
Přípravek Analergin Neo 5 mg se používá k léčbě příznaků spojených s alergickými stavy, jako je senná rýma, přetrvávající alergická rýma, chronická kopřivka. Čtěte pozorně příbalový leták.
skladem > 20 ks
128,00 Kč
Daslodil 5mg tbl. nob. 10
Daslodil 5 mg obsahuje účinnou látku desloratadinum. Daslodil 5 mg je indikován k zmírnění příznaků spojených s alergickou rýmou nebo s urtikárii. Desloratadin patří mezi skupinu antihistaminik. Čtěte pozorně příbalový leták.
skladem do druhého dne
125,00 Kč